• +372 58 102262
  • info@gorizianaeesti.ee

Coffee machines CBC Royal

CBC Royal First kohvimasinate tootja.

Ettevõte asub Conegliano, Veneetsia lähedal asuvas ajaloolises Itaalia väikelinnas.

See ettevõte suuda nõudlust täita tänu laiale masinavalikule, mis sobivad mitmesuguses kasutuseks, sh kohvikusse ja restorani, kontorisse ja koju.

CBC Royal ei tegele mitte üksnes kohvimasinate monteerimisega, vaid toodab ise ka vaskkatlaid ja roostevabast terasest masina põhielemente. Kõik komponendid on kvaliteetsed (GICAR-i elektroonilised juhtsüsteemid, ULKA mootorid, SIRAI pressostaadid, ODE solenoidklapid, FLUID-O-TECH-i pumbad jne).

Range kvaliteedikontroll tagab toodete üleilmse tuntuse. CBC Royal valmistab igal aastal 10 000 espressomasina ning umbes 70% toodangust eksporditakse.

Royali pakutavate kohvimasinate hulka kuuluvad nii elektroonilised kui ka poolautomaatsed masinad, samuti kangiga versioonid. Kõiki masinaid on võimalik kohandada, näiteks lisada LED-tuled.

Goriziana Eestil on hea meel esitleda Teile CBC Royali erinevaid kohvimasinaid. Meie Tallinna laos on alati varuks kolm eri mudelit, mida Teil on võimalik osta või rentida. Samuti aitame tellida just Teie jaoks kohandatud masina.

Saadaval ka Itaalias taastatud kasutatud masinad ja jahvatid

Täpsema info ja koostöö võimaluse jaoks võtta ühendust Silveriga

+372 58102262

goriziana.silver@gmail.com